Penzion ILDAM - Tulipan
Česky Česky     English English
Bohutín
Bohutín

Penzion pro rodiny s dětmi a cyklisty
Škola smyku BMW
Škola smyku
Pokud jste fandové do motorismu nebo pokud se jen chcete naučit lépe zvládat krizové situace při řízení motorového vozidla, můžete vyzkoušet kurzy bezpečné jízdy (školu smyku), kterou pořádá společnost MAX CARS na nedalekém příbramském letišti.

Škola smyku Citroen V průběhu celého dne se seznámíte nejen s teorií, ale budete moci vyzkoušet kluznou plochu, na které se auto chová jako na sněhu. V závěru pak pojedete malý závod, kde můžete ověřit, co jste se skutečně naučili.

Kurzy bezpečné jízdy jsou 2x - 4x do měsíce, obvykle o víkendech, na kurzy je třeba se zaregistrovat s dostatečným předstihem přímo na stránkách MAX CARS.

skyservice

Seskoky padákem, vyhlídkové a akrobatické lety
Na nedalekém letišti si můžete prožít zážitek, na který jen těžko zapomenete. Společnost Sky Service zde nabízí seskoky padákem včetně výcviku či tandemové seskoky, dále akrobatické lety, vyhlídkové lety a další služby. Pro více informací a pro objednávky můžete navštívit jejich stránky.

Jsme na Facebooku Chcet vědět o speciálních nabídkách, slevách a soutěžích jako první? Zajímají vás tipy na zajímavé akce v okolí? Staňte se naším fanouškem na Facebooku, můžete tak vyhrát pobyt zdarma!


Novinky a aktuality