Penzion ILDAM - Tulipan
Česky Česky     English English
Bohutín
Bohutín

Penzion pro rodiny s dětmi a cyklisty
Náš penzion byl rekonstruován z rodinného domu v letech 2008-2009, došlo k zásadním změnám ve vnitřním uspořádání tak, aby byl prostor ideálně využit a aby se u nás hosté cítili co nejlépe. Dům byl rovněž zateplen, byla udělána nová fasáda i střecha, došlo samozřejmě i k výměně všech podlah, dveří, oken atd. Nemalou pozornost jsme věnovali i okolí domu a zahradě.

Následujicí fotografie demonstrují, jak to u nás vypadalo dříve:

Interiér před rekonstrukcí
Všechno původní vybavení na těchto fotkách putovalo do kontejneru ještě dříve, než stavba vůbec začala. Moc bychom chtěli poděkovat Pavlovi, který nám v této fázi velmi pomohl.

Hlavní chodba Obývák

Exteriér před rekonstrukcí
Na těchto fotkách z roku 2008 je vidět dům před zahájením rekonstrukce. Můžete si všimnout ještě existujícího balkonu v patře a terasy v přízemí, obojí bylo v rámci rekonstrukce zazděno.

Ze silnice Ze silnice

Bourací práce
Zde je zachyceno horní patro domu v průběhu bouracích prací (říjen 2008).

Patro Patro

Dozděná terasa a balkon
V lednu 2009 již byly přední části budovy zazděny.

Dozděno

Práce v suterénu
V lednu 2009 rovněž probíhaly práce v suterénu domu (vinárna).

Suterén Suterén

Léto 2009
Rekonstrukce již byla téměř hotova, ale stále ještě chybělo upravit okolí domu a vybavit interiér.

Od silnice Společenská místnost

Kdo nejvíc pomohl a kdo škodil
Rekonstrukci začala společnost JMZET s.r.o., která se ale neosvědčila zejména díky nekvalitní práci (špatně provedené zateplení, ponechávání suti za zdmi, špatná izolace vody) a permanentnímu navyšování rozpočtu. Proto jsme s ní smlouvu ukončili ještě před polovinou.

Ve stavbě pak pokračoval pan Lubomír Nagy, jehož přístup byl výrazně lepší a stavbu úspěšně dokončil. Tímto bychom pana Nagye rádi doporučili a poděkovali mu.

Za pomoc se zařizováním interiéru bychom pak rádi poděkovali příbramské společnosti KJ Truhlářství, která pro nás zhotovila nejen značnou část skříní, ale např. i domek pro úschovu kol.

Jsme na Facebooku Chcet vědět o speciálních nabídkách, slevách a soutěžích jako první? Zajímají vás tipy na zajímavé akce v okolí? Staňte se naším fanouškem na Facebooku, můžete tak vyhrát pobyt zdarma!


Novinky a aktuality