Penzion ILDAM - Tulipan
Česky Česky     English English
Bohutín
Bohutín

Penzion pro rodiny s dětmi a cyklisty
Co nám naši hosté napsali
Jelikoz je podobnych zarizeni na tak vysoke urovni a za dostupne ceny u nas po republice vskutku poskromnu, tak Vam vsem velmi fandime a budeme se brzy tesit navidenou. Dekujeme za vse rodina C. a E.

Ráda bych Vám poděkovala za příjemně strávený víkend. Ubytování bylo velmi hezké, vkusné a čisté. Zahrada ideálně řešena pro děti. Ve slunečném počasí jsme rádi využili bazén. Překvapilo mně, že jste mysleli i na takové drobnosti, jako lékárnička, světýlka pro děti atd. Zejména bych chtěla poděkovat paní Marii za milý přístup. Cítili jsme se u Vás velmi dobře a určitě Vás rádi znovu navštívíme. Přejeme Vám mnoho úspěchů ve Vašem podnikání, zdraví a štěstí v osobním životě. Ilona F.

Jeste bych rada vyjadrila sve poteseni nad zakaznickym pristupem, ktery nas prekvapil (to se temer nikde nevidi). Pocinaje emailem pred prijezdem a konce timto dotaznikem. Tak drzime palce a za cas se prijedeme podivat i se znamymi. Petra a Ales H.

Díky Vaší snaze měli jsme se blaze. Laskavost a péče skvělá bydleti tu s námi chtěla. Nic než chválu neřekneme, za všechno Vám děkujeme.

Vas penzion nabizi nejlepsi ubytovani pro rodiny s detmi, jake jsem doposud videla. Preji vam hodne uspechu a spoustu spokojenych zakazniku.

Mám tři děti, se kterými jsem toho dost nacestovala a ne všude bylo vše tak přizpůsobeno i pro ty nejmenší. Děkuji, že Vy jste na děti mysleli!!!!!!!! Super a děkuji za krásně prožitý týden u Vás!!!

Pobyt ve Vašem penzionu byl velmi příjemný. Mile mě překvapilo vybavení a zázemí pro děti (postýlky, dětské židličky, mističky, herna...) i velikost pokojů. Věřím, že si udržíte stejnou kvalitu a rodinný přístup i v budoucnu. Doporučíme dalším rodinám s dětmi :-). Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho spokojených rodin. Lucie C, s rodinou

Děkujeme za bezvadnou dovolenou. Děti i maminky (tatínky jsme nechaly doma) byly nadšené a všichni jsme si to moc užili. Všem mohu jen doporučit. Čisté prostředí, moc pěkně udržovaná zahrada, dobré vybavení pro hraní dětí venku. Milí majitelé. Přijedeme zase. Linda M., facebook

Ubytování perfektní, čísté, nové. Pro děti ideální velká herna a venku zahrada s prolézačkami, hračkami, pískem. Snídaně velmi dobré a lze si obejdnat i večeře, velké porce a moc chutné). Byli jsem zde na dovolené 4 maminky s dvouletými dětmi a moc jsme si to užili. Mohu jen doporučit!!! Lucie N., facebook


Jsme na Facebooku Chcet vědět o speciálních nabídkách, slevách a soutěžích jako první? Zajímají vás tipy na zajímavé akce v okolí? Staňte se naším fanouškem na Facebooku, můžete tak vyhrát pobyt zdarma!


Novinky a aktuality