Penzion ILDAM - Tulipan
Česky Česky     English English
Bohutín
Bohutín

Penzion pro rodiny s dětmi a cyklisty
Informace o ubytování
Ubytování nabízíme v nově zrekonstruovaném a moderně zařízeném penzionu. Všech 7 pokojů je navrženo pro veškeré pohodlí rodin s dětmi včetně miminek. Penzion má vnitřní dětský koutek a na zahradě hřiště s prolézačkami, skluzavkou, houpačkami, pískovištěm, domečkem pro děti a spoustou dalších herních prvků. V létě je k dispozici bazén.Zázemí je navrženo tak, aby rodiče mohli vždy v klidu relaxovat, posedět u kávy a mít děti stále pod dohledem zatímco si hrají. K dispozici jsou dvě vybavené kuchyně k vlastnímu vaření.V našem penzionu pro rodiny s dětmi dále nabízíme venkovní altánek s posezením, gril k zapůjčení, úschovnu kol a dalších vozítek.

Samozřejmostí je pak připojení k Internetu zdarma prostřednictvím bezdrátové sítě Wifi.

Kouření zakázáno Zákaz domácích mazlíčkůWifi

Vzhledem k tomu, že se chceme zaměřovat zejména na sportovce a rodiny s dětmi, je náš penzion striktně nekuřácký (platí i pro zahradu). Rovněž psi, kočky a jiní domácí mazlíčci k nám bohužel nesmí.

Ubytovací řád penzionu ILDAM naleznete zde.

Jsme na Facebooku Chcet vědět o speciálních nabídkách, slevách a soutěžích jako první? Zajímají vás tipy na zajímavé akce v okolí? Staňte se naším fanouškem na Facebooku, můžete tak vyhrát pobyt zdarma!


Novinky a aktuality