Penzion ILDAM - Tulipan
Česky Česky     English English
Bohutín
Bohutín

Penzion pro rodiny s dětmi a cyklisty
Geocaching
Pokud vás zajímá geocaching, najdete v blízkém okolí penzionu mnoho skrýší. Můžete kliknout na následující odkaz pro jejich zobrazení na mapě.

Geocaching.com

Několik skrýší lze dobře kombinovat i s výlety na kole, k jiným je naopak vhodné dojet spíše autem. Rozhodně ale neodjedete bez úlovku.

Pokud jste ještě o geocachingu neslyšeli, jedná se o celosvětovou hru využívající satelitního systému GPS. Autor schová krabičku (kešku) na zvoleném místě a nabídne ostatním její pozici GPS. Většina keší je svázána s nějakým zajímavým místem, známou osobností a pod. Nálezce kešky se pak může zapsat do tzv. logbooku (sešitu pro podpisy) a musí krabičku vrátit zpět na původní místo tak, aby ji mohli najít i další. Ve větších krabičkách si pak hráči mohou vyměňovat různé drobnosti, malé hračky atd. Tato hra je poměrně oblíbená mezi dětmi, protože jim nabízí dobrodružství v podobě hledání a odměnu v podobě nové hračky. Více informací můžete najít v článku na mobilmanii.

Cyklistika v Brdech
CHKO Brdy nabízí stovky kilometrů tras různé obtížnosti, krásnou přírodu a zajímavá místa. Nyní pro vás máme podrobně popsaných 6 tras, které můžete projet, včetně přesné navigace a několika fotografií.


Jsme na Facebooku Chcet vědět o speciálních nabídkách, slevách a soutěžích jako první? Zajímají vás tipy na zajímavé akce v okolí? Staňte se naším fanouškem na Facebooku, můžete tak vyhrát pobyt zdarma!


Novinky a aktuality