Penzion ILDAM - Tulipan
Česky Česky     English English
Bohutín
Bohutín

Penzion pro rodiny s dětmi a cyklisty
Rozsáhlé hluboké lesy poblíž penzionu jsou ideálním místem pro sběr lesních plodů, zejména pak hub, borůvek a brusinek.

Houby v Brdech

Houby
V lesích se často vyskytují zejména hřib pravý, kozák březový, křemenáč osikový nebo "masák". Zkušení houbaři ale ocení i širokou skladbu méně známých druhů hub. Jeden z našich úlovků je na obrázku vpravo.
Borůvky v Brdech
Borůvky
Přestože v místních lesích často uvidíte sběrače borůvek, nemusíte se bát, že na vás žádné nezbydou. Stačí si jen vzít pořádný kyblík a vyrazit na ně.
Brusinky v Brdech
Brusinky
Na některých místech brdských lesů lze najít obrovské plantáže brusinek. Pro jejich sběr je ale nutné ujet pár kilometrů na kole, protože v blízkosti penzionu nejsou pro brusinky vhodné podmínky.
Jaro 2017
Poslední volné víkendy na jaře 2017 jsou 12.-14.5. nebo 23.-25.6. (poté až od září 2017)


Pronájem celého penzionu v létě
Pronájem celého penzionu o letních prázdninách již pouze 8.-15.7.2017. Další týdny v červenci a srpnu pronajímáme jednotlivé pokoje.


Pro maminky s dětmi
Pro maminky s dětmi pobyty ve všední dny: na jaře poslední volný termín 14.-19.5. – 3.500,-/noc/celý objekt/7 pokojů, poté až od 10.9.


Cyklistika v Brdech
CHKO Brdy nabízí stovky kilometrů tras různé obtížnosti, krásnou přírodu a zajímavá místa. Nyní pro vás máme podrobně popsaných 6 tras, které můžete projet, včetně přesné navigace a několika fotografií.


Jsme na Facebooku Chcet vědět o speciálních nabídkách, slevách a soutěžích jako první? Zajímají vás tipy na zajímavé akce v okolí? Staňte se naším fanouškem na Facebooku, můžete tak vyhrát pobyt zdarma!


Novinky a aktuality