Penzion ILDAM - Tulipan
Česky Česky     English English
Bohutín
Bohutín

Penzion pro rodiny s dětmi a cyklisty
Vnitřní vybavení pro děti

Uvnitř nabízíme pro děti herničku s množstvím nejrůznějších hraček pro kluky i holky. V herničce je i mapa prehistorického světa plná obrázků s dinosaury a mnoha zajímavostmi z historie Země.

Herna pro děti
Herna pro děti
Herna pro děti

Pro ty nejmenší jsou pak k dispozici dětské židličky, dětské postýlky, nočníky a další vybavení. Pokud pro vaše dítě nemáte vlastní postýlku a přejete si půjčit od nás, nejprve nás prosím informujte, půjčení vč. povlečení je zdarma.
Dětské postýlky
Půjčujeme i noční světýlka
Koupelnové vybavení
Hry


Jaro 2017
Poslední volné víkendy na jaře 2017 jsou 12.-14.5. nebo 23.-25.6. (poté až od září 2017)


Pronájem celého penzionu v létě
Pronájem celého penzionu o letních prázdninách již pouze 8.-15.7.2017. Další týdny v červenci a srpnu pronajímáme jednotlivé pokoje.


Pro maminky s dětmi
Pro maminky s dětmi pobyty ve všední dny: na jaře poslední volný termín 14.-19.5. – 3.500,-/noc/celý objekt/7 pokojů, poté až od 10.9.


Cyklistika v Brdech
CHKO Brdy nabízí stovky kilometrů tras různé obtížnosti, krásnou přírodu a zajímavá místa. Nyní pro vás máme podrobně popsaných 6 tras, které můžete projet, včetně přesné navigace a několika fotografií.


Jsme na Facebooku Chcet vědět o speciálních nabídkách, slevách a soutěžích jako první? Zajímají vás tipy na zajímavé akce v okolí? Staňte se naším fanouškem na Facebooku, můžete tak vyhrát pobyt zdarma!


Novinky a aktuality