Penzion ILDAM - Tulipan
Česky Česky     English English
Bohutín
Bohutín

Penzion pro rodiny s dětmi a cyklisty
CHKO Brdy
CHKO Brdy s rozlohou 345km2 je jedním z nejkrásnějších míst ve středních Čechách. Rozkládá se na území mezi Plzní, Berounem a Příbramí, nejvyšším vrcholem je Tok (865 m), který je současně nejvyšším přirozeným vrcholem středních Čech. Krásu brdských lesů dokládá i to, že rada Středočeského kraje odsouhlasila vyhlášení přírodního parku Brdy - Hřebeny, v roce 2016 pak došlo ke vzniku CHKO Brdy.

Abychom vás přesvědčili, že Brdy skutečně stojí za návštěvu, pořídili jsme pro vás fotografie několika zajímavých míst:

Lávka k padrťským rybníkům
Padrťské rybníky
Cesta k Toku
Cesta k Toku
Dopadovky
Dopadovky
Výhled
Dopadovky
Bunkry v Brdech
Bunkry v Brdech
Letiště v Brdech
Červená skála
Krajina brdských hvozdů

Mnoho dalších fotografií naleznete například zde.

Jaro 2017
Poslední volné víkendy na jaře 2017 jsou 12.-14.5. nebo 23.-25.6. (poté až od září 2017)


Pronájem celého penzionu v létě
Pronájem celého penzionu o letních prázdninách již pouze 8.-15.7.2017. Další týdny v červenci a srpnu pronajímáme jednotlivé pokoje.


Pro maminky s dětmi
Pro maminky s dětmi pobyty ve všední dny: na jaře poslední volný termín 14.-19.5. – 3.500,-/noc/celý objekt/7 pokojů, poté až od 10.9.


Cyklistika v Brdech
CHKO Brdy nabízí stovky kilometrů tras různé obtížnosti, krásnou přírodu a zajímavá místa. Nyní pro vás máme podrobně popsaných 6 tras, které můžete projet, včetně přesné navigace a několika fotografií.


Jsme na Facebooku Chcet vědět o speciálních nabídkách, slevách a soutěžích jako první? Zajímají vás tipy na zajímavé akce v okolí? Staňte se naším fanouškem na Facebooku, můžete tak vyhrát pobyt zdarma!


Novinky a aktuality