Penzion ILDAM - Tulipan
Česky Česky     English English
Bohutín
Bohutín

Penzion pro rodiny s dětmi a cyklisty
Hromadné rezervace
Pro hromadné rezervace nás prosím kontaktujte nejlépe emailem.
Jednotlivé rezervace
Jednotlivé rezervace nabízíme převážně na týdenní pobyty sobota-sobota o letních prázdninách. Takové rezervace si můžete udělat sami vč. výpočtu ceny níže.

Pokud máte zájem o pobyt kratší nebo mimo letní prázdniny, kontaktujte nás prosím emailem.

Online rezervace
Zde můžete provést rezervaci Vašeho pobytu u nás (pouze jednotlivé pobyty a pouze letní prázdniny). Před dokončením rezervace zjistíte přesnou cenu Vašeho pobytu a budete mít možnost vybrat si libovolně z volných pokojů. Rezervace má 4 kroky, cena je jiná pro děti 3-12 let a pro děti 0-2,99 let.

Provedením rezervace souhlasíte s ubytovacím řádem penzionu ILDAM.


Jaro 2017
Poslední volné víkendy na jaře 2017 jsou 12.-14.5. nebo 23.-25.6. (poté až od září 2017)


Pronájem celého penzionu v létě
Pronájem celého penzionu o letních prázdninách již pouze 8.-15.7.2017. Další týdny v červenci a srpnu pronajímáme jednotlivé pokoje.


Pro maminky s dětmi
Pro maminky s dětmi pobyty ve všední dny: na jaře poslední volný termín 14.-19.5. – 3.500,-/noc/celý objekt/7 pokojů, poté až od 10.9.


Cyklistika v Brdech
CHKO Brdy nabízí stovky kilometrů tras různé obtížnosti, krásnou přírodu a zajímavá místa. Nyní pro vás máme podrobně popsaných 6 tras, které můžete projet, včetně přesné navigace a několika fotografií.


Jsme na Facebooku Chcet vědět o speciálních nabídkách, slevách a soutěžích jako první? Zajímají vás tipy na zajímavé akce v okolí? Staňte se naším fanouškem na Facebooku, můžete tak vyhrát pobyt zdarma!


Novinky a aktuality