Penzion ILDAM - Tulipan
Česky Česky     English EnglishBohutín
BohutínTools for JDE EnterpriseOne
ILDAM Development

Penzion pro rodiny s dětmi a cyklisty
Vážení a milí návštěvníci,

dovolujeme si Vás přivítat na stránkách penzionu ILDAM nacházajícího se na okraji CHKO Brdy ve středních Čechách jen 45 minut jízdy autem z kraje Prahy.

Akce a slevy pro fanoušky
našich stránek (více informací na Facebooku).

Rodinný penzion pro děti

Ubytování u nás je zaměřené na rodiny s dětmi, nabízíme herničku plnou hraček uvnitř a moderní prolézačky Rainbow venku, v prostoru penzionu se nekouří. V létě je k dispozici bazén a zahrada. Samozřejmostí jsou dětské postýlky a další vybavení pro děti. Pro rodiče pak nabízíme příjemné posezení s kvalitní kávou.

Penzion pro cyklisty a běžkaře

Penzion naleznete v obci Bohutín hned vedle brdských lesů, jež jsou rájem pro cyklisty i běžkaře. Lesy jsou protkané stovkami kilometrů tras, které čekají jen na vás, to vše v krásné přírodě. V menu Sport/Cyklistika naleznete několik ukázkových tras včetně fotografií, map a profilů tratí.

Zákaz kouření Zákaz domácích mazlíčků Wifi zdarma Illy café Ronnefeldt

Abychom pro naše hosty zajistili příjemné prostředí, je v celém prostoru penzionu včetně zahrady zákaz kouření. Rovněž jsme nuceni odmítnout hosty, kteří by si rádi přivezli svého domácího mazlíčka.
Ekologický provoz
Protože si ceníme krásné přírody Brd, snažíme se chovat šetrně k životnímu prostředí. Penzion je zateplen, topíme ekologicky, třídíme odpad a preferujeme spotřebiče s nízkou spotřebou elektrické energie.

Aktuality mailem! Pokud si přejete být emailem informováni o novinkách, speciálních nabídkách a pod., můžete se zaregistrovat v menu Služby/Informujte mě. Nejnovější informace také získáte, pokud se stanete našimi přáteli na facebooku.

Volné termíny
Na letní prázdniny: 2.-9.7., 9.-16.7., 6.-13.8., 13.-20.8.
Zkrácený pobyt sobota-čtvrtek: 20.-25.8.
Cenově zvýhodněný pobyt neděle-pátek 28.8.-2.9.Připraveno na novou sezónu!
Nové matrace a polštáře, dětská chůvička k zapůjčení, k večeřím domácí limonády, nový zahradní gril, ohniště k opékání buřtíků, teploměr za oknem v každém pokoji... Jakmile se oteplí chystáme nové pískoviště a další překvapení pro děti na zahradě. Těšíte se?


Jsme na Facebooku Chcet vědět o speciálních nabídkách, slevách a soutěžích jako první? Zajímají vás tipy na zajímavé akce v okolí? Staňte se naším fanouškem na Facebooku, můžete tak vyhrát pobyt zdarma!


Novinky a aktuality